Брокерські послуги

«MPS AIR – єдині в Україні, хто безкоштовно надає брокерські послуги митного очищення посилок вартістю більше 100 євро при імпорті для фізичних осіб та при експорті для всіх без винятку при експрес перевезеннях.»

Послуги брокера при виборі типу доставки “Експрес”:

1. Митне оформлення вантажу для експорту для фізичних та юридичних осіб — 0,00 грн. без ПДВ за 1 вантаж/авіанакладну за умови наявності усіх необхідних для оформлення документів. Оплата не включає обов’язкові митні платежі.

2. Митне оформлення вантажу при імпорті для фізичних осіб — 0,00 грн. без ПДВ за 1 вантаж/авіанакладну за умови наявності усіх необхідних для оформлення документів. Оплата не включає обов’язкові митні платежі.

3. Митне оформлення вантажу при імпорті для юридичних осіб — від 1000,00 грн. без ПДВ за 1 вантаж/авіанакладну за умови наявності усіх необхідних для оформлення документів. Оплата не включає обов’язкові митні платежі.

Послуги брокера при виборі типу доставки “Карго”:

1. Митне оформлення вантажу для експорту для фізичних та юридичних осіб — від 1000,00 грн. без ПДВ за 1 вантаж/авіанакладну за умови наявності усіх необхідних для оформлення документів. Оплата не включає обов’язкові митні платежі.

2. Митне оформлення вантажу при імпорті для фізичних осіб — від 1000,00 грн. без ПДВ за 1 вантаж/авіанакладну за умови наявності усіх необхідних для оформлення документів. Оплата не включає обов’язкові митні платежі.

3. Митне оформлення вантажу при імпорті для юридичних осіб — від 1000,00 грн. без ПДВ в залежності від кількості артикулів та кодів ТН ЗЕД (УКТ ЗЕД) за 1 вантаж/авіанакладну за умови наявності усіх необхідних для оформлення документів. Оплата не включає обов’язкові митні платежі.