Про компанію

«МПС АВІА» – українське логістичне підприємство, яке здійснює міжнародні авіаперевезення комерційних вантажів та їх митне оформлення в Україні та у 229 країнах світу та надає послуги складського сервісу в КНР, Євросоюзі та США. Ми проводимо всебічний аналіз потреб клієнта з урахуванням особливостей вантажу та пропонуємо міжнародні авіаперевезення «від аеропорту до аеропорту», «від дверей до дверей» чи з будь-якими іншими складовими, які будуть зручними для наших Клієнтів.

Одна з головних спеціалізацій «МПС АВІА» – це митне оформлення вантажів. Знання правил роботи митних органів, наявність консультантів, які працювали в митних органах, знання індикативів на товари дозволяють нам впевнено розраховувати як витрати клієнта, так і можливі складності при митних операціях. Робота з МПС АВІА – це не витрати, а оптимізація Ваших витрат.

МПС АВІА входить до групи компаній «МПС», яка спеціалізується на міжнародній доставці вантажів та складається з напрямків: МПС Експрес — міжнародна кур’єрська доставка вантажів; МПС АВІА – авіадоставка комерційних вантажів (експорт та імпорт), МПС КАРГО – надає послуги з комплексних логістичних рішень.

Ми доставимо Ваш вантаж вчасно у найвіддаленіші куточки планети. Партнерські відносини з міжнародними авіалініями дозволяють нам пропонувати вигідні ціни при високому рівні сервісу.